Informace ke koronaviru

VE ŠKOLNÍM ROCE 2019/2020 OPĚT SBÍRÁME STARÝ PAPÍR

kromě tvrdých kartonů

STARÝ PAPÍR

Starý papír sbíráme ve spolupráci se společností LeoCzech spol. s.r.o.. Svázané balíky novin, krabice a jiný starý papír, můžete nosit a skládat do výklenku vedle třídy Ježečků (horní brankou vlevo), označeného nápisem "SBĚR". Peníze budou použity na nákup hraček pro děti, placení divadelních představení, výletů apod..

Děkujeme, že nám sběrem papíru pomáháte!

Informace ke koronaviru

01. 03. 2020  |   Aktuálně

INFORMACE PRO ŠKOLY KE KORONAVIRU

Praha, 1. března 2020 - Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy sleduje aktuální situaci a je ve spojení s Ministerstvem zdravotnictví a příslušnými krajskými hygienickými stanicemi, kterým je připraveno poskytnout veškerou součinnost. Apelujeme zejména na rodiče, kteří se se svými dětmi vrátili z dovolené v některé z rizikových oblastí, aby v případě jakéhokoliv podezření kontaktovali telefonicky svého lékaře či lékařskou pohotovostní službu. Rovněž doporučujeme sledovat stránky Ministerstva zdravotnictví a Státního zdravotního ústavu a řídit se jejich pokyny, zvláště v oblasti prevence před nákazou.

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy komunikuje s Ministerstvem zdravotnictví, v jehož kompetenci je stanovit ochranná opatření před zavlečením vysoce infekčních onemocnění a mimořádná opatření při epidemii nebo nebezpečí jejího vzniku podle zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví. Obdobné kompetence náleží na krajské úrovni také příslušné krajské hygienické stanici.

Pro informace týkající se cestování do jednotlivých destinací nadále doporučujeme sledovat a řídit se pokyny a doporučeními uvedenými na stránkách Ministerstva zahraničních věcí.

V jednotlivých případech či podezřeních na výskyt koronaviru Covid-19 je možné obrátit se také na příslušné krajské hygienické stanice, viz odkazy níže.

ODKAZY NA DŮLEŽITÉ WEBY:

20200227_koronavirus_plakat