VÝSLEDKY DOTAZNÍKU pro rodiče všech škol MŠ LAUDOVA

Vážení přátelé, rodiče dětí,

chtěla bych Vám touto cestou moc poděkovat za spolupráci a vyplnění dotazníku „Průzkum spokojenosti rodičů a dětí MŠ Laudova se speciálními třídami“. Vyplnění 70% dotazníků svědčí o Vašem zájmu s námi spolupracovat a podílet se na kvalitní výchově a vzdělání dětí.

Velmi mě těší převažující množství spokojenosti a chvály hlavně směrem k práci pedagogů. Jste spokojeni s jejich přístupem k dětem a profesionalitou, se kterou svoji práci vykonávají.

Děkuji Vám za připomínky, nápady, náměty ke spolupráci, které přispějí k inspiraci, k motivaci stále zlepšovat naši práci a tak vytvářet dobré podmínky výchovně vzdělávací práce.

Výsledky průzkumu jednotlivých pracovišť můžete vidět v "Aktualitách" konkrétní mateřské školy.

Přeji Vám krásnou dovolenou a těším se na shledanou v novém školním roce 2019/2020.

Mgr. Alena Lucová

Provoz během prázdnin

Prázdninový provoz probíhá v MŠ Duha a Fialka.

Provozní doba je od 6:30 do 17 hodin

Vybavení : standartní jako u Vás v MŠ

Pitný režim: zajišťuje plně naše MŠ

V horkých dnech: mlhujeme, vybavte dítě plavkami a ručníkem, opalovacím krémem a pokrývkou hlavy

Vyhlášení výběrového řízení na pedagoga

Od školního roku 2019/2020 přijmeme pedagogy info viz. Vyhlášení

celý článek

Informování rodičů dětí

Od února na našich pracovištích zavádíme novou formu informování rodičů dětí emailem. Období únor-červen 2019 bude zkušební a po tomto období spolu s rodiči vyhodnotíme prospěšnost této formy informování rodičů o dění ve třídách MŠ.

SBĚR PAPÍRU

VE ŠKOLNÍM ROCE 2018/2019 OPĚT SBÍRÁME STARÝ PAPÍR

Starý papír sbíráme ve spolupráci se společností LeoCzech spol. s.r.o.. Svázané balíky novin, krabice a jiný starý papír, můžete nosit a skládat do výklenku vedle třídy Ježečků (horní brankou vlevo), označeného nápisem "SBĚR". Peníze budou použity na nákup hraček pro děti, placení divadelních představení, výletů apod.. Děkujeme, že nám sběrem papíru pomáháte!