Informace k uzavření MŠ

Uzavření MŠ na základě krizového opatření č 200 od 27.2.2021 do 21.3.2021
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy informuje, že:
vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci vláda ČR dne 26. února 2021 přijala krizové opatření č.200, kterým se nad rámec dosavadních opatření zakazuje osobní přítomnost:
dětí v mateřské škole

Informace o ošetřovném :

Podle nových pravidel škola již nevyplňuje žádné potvrzení.

Předškoláci se v této době budou vzdělávat distančně, viz:https://www.mslaudova.cz/predskolak/  Materiály k distanční výuce Vám budou zasílat učitelky přes třídní maily. Hotové úkoly přineste do MŠ po znovuotevření, nebo je můžete posílat na třídní maily. Mladší děti se mohou zapojovat taktéž, ale vypracování úkolů pro ně není povinné.

Upozorňujeme, že je přerušen provoz školních jídelen. V ŠJ bude probíhat výmalba a desinfekce všech prostor.

Přístup na fotogalerie

Upozorňujeme zákonné zástupce a přátele naší školy, kteří chtějí i nadále sledovat dění na našich školách prostřednictvím fotogalerií "Proběhlých akcí", že fotografie jsou z důvodu dodržování GDPR směrnic zaheslované.

Přístupové heslo je Vám k dispozici na třídách.

VÝSLEDKY DOTAZNÍKU pro rodiče všech škol MŠ LAUDOVA

Vážení přátelé, rodiče dětí,

chtěla bych Vám touto cestou moc poděkovat za spolupráci a vyplnění dotazníku „Průzkum spokojenosti rodičů a dětí MŠ Laudova se speciálními třídami“. Vyplnění 70% dotazníků svědčí o Vašem zájmu s námi spolupracovat a podílet se na kvalitní výchově a vzdělání dětí.

Velmi mě těší převažující množství spokojenosti a chvály hlavně směrem k práci pedagogů. Jste spokojeni s jejich přístupem k dětem a profesionalitou, se kterou svoji práci vykonávají.

Děkuji Vám za připomínky, nápady, náměty ke spolupráci, které přispějí k inspiraci, k motivaci stále zlepšovat naši práci a tak vytvářet dobré podmínky výchovně vzdělávací práce.

Výsledky průzkumu jednotlivých pracovišť můžete vidět v "Aktualitách" konkrétní mateřské školy.

Přeji Vám krásnou dovolenou a těším se na shledanou v novém školním roce 2019/2020.

Mgr. Alena Lucová

Informování rodičů dětí

Od února na našich pracovištích zavádíme novou formu informování rodičů dětí emailem. Období únor-červen 2019 bude zkušební a po tomto období spolu s rodiči vyhodnotíme prospěšnost této formy informování rodičů o dění ve třídách MŠ.