VÝSLEDKY DOTAZNÍKU pro rodiče všech škol MŠ LAUDOVA

Vážení přátelé, rodiče dětí,

chtěla bych Vám touto cestou moc poděkovat za spolupráci a vyplnění dotazníku „Průzkum spokojenosti rodičů a dětí MŠ Laudova se speciálními třídami“. Vyplnění 70% dotazníků svědčí o Vašem zájmu s námi spolupracovat a podílet se na kvalitní výchově a vzdělání dětí.

Velmi mě těší převažující množství spokojenosti a chvály hlavně směrem k práci pedagogů. Jste spokojeni s jejich přístupem k dětem a profesionalitou, se kterou svoji práci vykonávají.

Děkuji Vám za připomínky, nápady, náměty ke spolupráci, které přispějí k inspiraci, k motivaci stále zlepšovat naši práci a tak vytvářet dobré podmínky výchovně vzdělávací práce.

Výsledky průzkumu jednotlivých pracovišť můžete vidět v "Aktualitách" konkrétní mateřské školy.

Přeji Vám krásnou dovolenou a těším se na shledanou v novém školním roce 2019/2020.

Mgr. Alena Lucová

1. S obsahem Skolniho vzdelavaciho programu jsem s
2. Me dite chodi rado do materske skoly - tesi se
3. V materske skole panuje pohodova atmosfera - ko