Aktuality Sluníčko

Vážení rodiče,
chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za Vaši vstřícnost a pochopení naší kritické situace, kdy nám v týmech chybí velké množství zaměstnanců z důvodu nemoci či karantény. Vážím si toho, že jste si děti vyzvedávali po obědě nebo jste si děti nechávali doma. Situace stále pokračuje a já se s kolegyněmi budu snažit provoz zajistit tak, abyste mohli i Vy chodit v klidu do práce a děti byly v pohodě. Uděláme maximum.

Přeji všem hodně zdraví a pevné nervy v boji s covidem.
Mgr. Alena Lucová, ředitelka

Karanténa - Koloušci

14.11.2021

Informace pro rizikové kontakty:

Vážení rodiče, z důvodu kontaktu Vašeho dítěte s pozitivní osobou na třídě Koloušci, je dítěti nařízena karanténa. Informace o délce karantény a možnost sebetrasování obdržíte prostřednictvím sms.

Systém nabízí možnost sebetrasování, jehož použití významně urychluje např. vystavení žádanky na test. Je však nutné ho řádně vyplnit – především PSČ a Prahu s číslem, tak aby byl schopen provést ověření v registru adres.

Je nařízena karanténa 14 dnů od posledního kontaktu a lze ji ukončit nejdříve 7. den karantény (dle posledního kontaktu) v případě, že osoba absolvuje odběr PCR testu s negativním výsledkem.

Datum posledního kontaktu máte uveden v sms zprávě. V případě, že osoba v průběhu nařízených karanténních opatření nepodstoupí RT-PCR test, ukončí se karanténní opatření této osobě po 14 dnech od posledního kontaktu s pozitivně testovanou osobou. V nejbližší době budete kontaktováni také trasovacím centrem (pokud jste neprovedli sebetrasování), které s Vámi případně provede trasování a vyplní žádanku na PCR test.

Ošetřovné Vám vystaví Váš pediatr.

Po uplynutí 7 denní karantény se prokážete negativím PCR testem dítěte při vstupu do třídy MŠ a dítě bude i bez příznaků jakýchkoliv dalších infkčních onemocnění.

Vánoční provoz 2021

informace ZDE

Dodržování školního řádu

Vážení rodiče,
žádám Vás o dodržování Školního řádu. Ne všichni pravidla dodržují a staví tak naše učitelky do nepříjemných situací. Výskyt respiračních onemocnění se v naší škole stále zvyšuje, děti mají rýmy a kašel. Tato situace se již odráží i na personálu školy. Pokud bude tento stav přetrvávat dále, a děti se do školy budou vracet nedoléčené, nebude možné zabezpečit bezproblémový chod tříd. Vím, že jste v těžké situaci, pokud Vaše dítě neustále marodí, ale věřte, že jsme v tom společně a jde nám o stejnou věc….. ochránit zdraví dětí a zaměstnanců MŠ.
Moc Vám děkuji za pochopení a buďme všichni zdraví.
Mgr. Alena Lucová
V Praze 22. 10. 2021

Dvě akce v pondělí 25.10.

Muzikál pro děti - prosíme o včasný příchod do MŠ - v 8:15 odcházíme všichni směr Kulturáček Bílá Hora. Prosíme rodiče o informaci do pátku 22.10., zda děti přijdou do MŠ v pondělí 25.10.

Setkání u draků - 16 - 18h účast dobrovolná, pláň pod bikrosem, draky přinést s sebou, na místě zajištěn teplý nápoj.

plakát muzikál.jpeg
draci.jpeg

Karanténa třídy ŽABIČEK 14. - 22.10.

Děti, které byly v kontaktu z pozitivní osobou dne 7. a 8.10., jsou informováni mailem, nebo telefonicky KHS a od 14.10. jsou v KARANTÉNĚ.

Pro děti, kterých se karanténa netýká, je do konce týdne (14.,15.10) otevřena třída Berušek. V týdnu od 18.10. budou Žabičky v provozu pravděpodobně jen dopoledne, odpoledne budou děti spojeny v Beruškách.

Případné dotazy na zástupkyni řed. 797 976 494

Sportovní den Sportovní centrum Řepy 13.10.

plakát Hala 2

Karanténa tříd Berušky a část Žabiček

Děti, které byly v kontaktu z pozitivní osobou dne 21. a 22.9., byly informováni mailem, nebo telefonicky KHS.

Pro děti těchto tříd, kterých se karanténa netýká, je otevřena třída Žabiček.

Předpokládaný běžný provoz v těchto třídách je od 7.10.

Případné dotazy na zátupkyni řed. 797 976 494

Sportovní den Sportovní centrum Řepy 17.9.

Plavání

informace pro plavce ZDE

Odchody na autobus ul. Nevanova:

• třída BERUŠKY - příchod do MŠ 7:30, svačinka, odchod na bus 8:00
  • ostatní třídy odchod v 9:30

Informace pro nové děti

informace k nástupu ZDE

Třídní schůzka a schůzka členů Spolku

Zveme všechny rodiče dětí, docházejících do MŠ Sluníčko, a členy Spolku SLUNÍČKO na třídní schůzku ve čtvrtek 2. září 2021 od 17 hod na zahradě MŠ.

V případě špatného počasí se koná schůzka vevnitř (respirátory) - vchod přes zahradu terasou.

Účast nutná, prosíme o přítomnost jednoho zákonného zástupce.

Covid opatření na školní rok 2021/2022

více ZDE

Školné na nový rok 2021/2022

Pozor změna plateb školného:   Od 1.9.2021 je školné vyměřeno na 880,-Kč.   Prosíme o úpravu trvalých příkazu od 1.9.2021.

Platby ŠKOLNÉHO na jednotný účet pro všechna pracoviště: č. ú.: 6023 – 170730399/0800 + variabilní symbol dítěte

Podrobně v dokumentech ZDE.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Přístup na fotogalerie

Upozorňujeme zákonné zástupce a přátele naší školy, kteří chtějí i nadále sledovat dění na našich školách prostřednictvím fotogalerií "Proběhlých akcí", že fotografie jsou z důvodu dodržování GDPR směrnic zaheslované.

Přístupové heslo je Vám k dispozici na třídách.