Aktuality Sluníčko

CO NÁS ČEKÁ V ČERVNU:

Tablo s předškoláky již k nahlédnutí vlevo od hlavního vchodu.

DALŠÍ INFORMACE:

6. 6. ZAHRADNÍ SLAVNOST

Děkujeme všem rodičům, kteří zaobstarali občerstvení na zahradní slavnost. Počasí nám bohužel nedopřálo to všechno sníst v klidné piknikové atmosféře, přesto jsme rádi, že alespoň ta hlavní část proběhla a pro děti byl zajištěn osvěžující zážitek.
Pokud byste chtěli někdo sdílet své fotografie z akce na webu, prosím zašlete je na adresu: slunicko@mslaudova.cz   Děkujeme.

DOTAZNÍK pro rodiče všech škol MŠ LAUDOVA

Vážení rodiče,

považujeme Vás za své nejbližší a nejvýznamnější partnery ve výchově dětí, proto se na Vás obracíme s prosbou o vyplnění dotazníku. Tento dotazník nám poslouží jako zpětná vazba z pohledu Vás rodičů. Bude nás motivovat k další práci a přispěje k nasměrování výchovy a vzdělávání Vašich dětí správným směrem. Spokojenost dětí a rodičů nás zajímá a neustále hledáme cesty, jak vyjít vstříc Vašim přáním.

Dotazník najdete pod tímto odkazem:

Děkujeme za Váš čas, který věnujete vyplnění dotazníku.

Mgr. Alena Lucová, ředitelka

AKCE KOMPLEXU MŠ LAUDOVA PRO DĚTI A JEJICH RODIČE

Nový termín, pozor ! změna i času - středa 12. 6. v 10:00 hod.

celý článek