Aktuality Sluníčko

INFORMACE PRO PŘIHLÁŠENÉ PLAVCE - bazén TUCHLOVICE září - leden:

Začínáme v pondělí 23. září

Celkovou částku 2.000,- (9 lekcí za 720,- + doprava dle počtu dětí) vybíráme ihned po první lekci.

Termíny lekcí: 23. 9., 7.10., 21.10., 4.11., 18.11., 2.12., 16.12., 13.1., 27.1.

Přihlášené děti musí být v mateřské škole nejpozději v 7:30, aby se stihly nasvačit. Odcházíme z MŠ v 7:55!

Na plavání si děti přinesou: batůžek, v něm igelitovou tašku na mokré věci, plavky, ručník nebo osušku a pantofle vhodné do mokra a láhev s pitím. Holčičky s dlouhými vlasy budou mít koupací čepici.

Žádáme rodiče, aby děti měly funkční batůžek a vhodné oblečení dle aktuálního počasí (hlavě teplé čepice).

Dle potřeb vašeho dítěte přibalte rozumnou malou svačinku na cestu zpět, prosíme do plastové krabičky! Ne cukrovinky.

DALŠÍ INFORMACE:

Přístup na fotogalerie

Upozorňujeme zákonné zástupce a přátele naší školy, kteří chtějí i nadále sledovat dění na našich školách prostřednictvím fotogalerií "Proběhlých akcí", že fotografie jsou z důvodu dodržování GDPR směrnic zaheslované.

Přístupové heslo je Vám k dispozici na třídách.