Aktuality Fialka

Krabice od bot

Vážení rodiče,

chtěli bychom Vám za celou MŠ Fialka ze srdce poděkovat za spolupráci na projektu "Krabice od bot". Během sbírky pořádané Diakonií, která proběhla na začátku prosince, se nám společně podařilo naplnit dárky neuvěřitelných 34 krabic.

Díky Vám tak prožije šťastné Vánoce o 34 rodin více.

DĚKUJEME

Vážení rodiče,
chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za Vaši vstřícnost a pochopení naší kritické situace, kdy nám v týmech chybí velké množství zaměstnanců z důvodu nemoci či karantény. Vážím si toho, že jste si děti vyzvedávali po obědě nebo jste si děti nechávali doma. Situace stále pokračuje a já se s kolegyněmi budu snažit provoz zajistit tak, abyste mohli i Vy chodit v klidu do práce a děti byly v pohodě. Uděláme maximum.

Přeji všem hodně zdraví a pevné nervy v boji s covidem.
Mgr. Alena Lucová, ředitelka

Karanténa částečně Ježci, Motýlci

29.11.2021

Informace pro rizikové kontakty uvedených tříd:

Vážení rodiče, z důvodu kontaktu Vašeho dítěte s pozitivní osobou, je dítěti nařízena karanténa. Informace o délce karantény a možnost sebetrasování obdržíte prostřednictvím sms.

Systém nabízí možnost sebetrasování, jehož použití významně urychluje např. vystavení žádanky na test. Je však nutné ho řádně vyplnit – především PSČ a Prahu s číslem, tak aby byl schopen provést ověření v registru adres.

Je nařízena karanténa 14 dnů od posledního kontaktu a lze ji ukončit nejdříve 7. den karantény (dle posledního kontaktu) v případě, že osoba absolvuje odběr PCR testu s negativním výsledkem.

Datum posledního kontaktu máte uveden v sms zprávě. V případě, že osoba v průběhu nařízených karanténních opatření nepodstoupí RT-PCR test, ukončí se karanténní opatření této osobě po 14 dnech od posledního kontaktu s pozitivně testovanou osobou. V nejbližší době budete kontaktováni také trasovacím centrem (pokud jste neprovedli sebetrasování), které s Vámi případně provede trasování a vyplní žádanku na PCR test.

Ošetřovné Vám vystaví Váš pediatr.

Po uplynutí 7 denní karantény se prokážete negativím PCR testem dítěte při vstupu do třídy MŠ a dítě bude i bez příznaků jakýchkoliv dalších infkčních onemocnění.

Vánoční provoz 2021

Informace ZDE

Dodržování školního řádu

Vážení rodiče,
žádám Vás o dodržování Školního řádu. Ne všichni pravidla dodržují a staví tak naše učitelky do nepříjemných situací. Výskyt respiračních onemocnění se v naší škole stále zvyšuje, děti mají rýmy a kašel. Tato situace se již odráží i na personálu školy. Pokud bude tento stav přetrvávat dále, a děti se do školy budou vracet nedoléčené, nebude možné zabezpečit bezproblémový chod tříd. Vím, že jste v těžké situaci, pokud Vaše dítě neustále marodí, ale věřte, že jsme v tom společně a jde nám o stejnou věc….. ochránit zdraví dětí a zaměstnanců MŠ.
Moc Vám děkuji za pochopení a buďme všichni zdraví.
Mgr. Alena Lucová
V Praze 22. 10. 2021

Plavání

informace pro plavce ZDE

Odchody na bus: MŠ Fialka 8,00 hod. ze školky

Informace pro nové děti

informace k nástupu ZDE

Covid opatření na šk. rok 2021/2022

Informace ZDE

Školné na nový rok 2021/2022

Pozor změna plateb školného:   Od 1.9.2021 je školné vyměřeno na 880,-Kč.   Prosíme o úpravu trvalých příkazu od 1.9.2021.

Platby ŠKOLNÉHO na jednotný účet pro všechna pracoviště: č. ú.: 6023 – 170730399/0800 + variabilní symbol dítěte

Podrobně v dokumentech ZDE.

Přístup na fotogalerie

Upozorňujeme zákonné zástupce a přátele naší školy, kteří chtějí i nadále sledovat dění na našich školách prostřednictvím fotogalerií "Proběhlých akcí", že fotografie jsou z důvodu dodržování GDPR směrnic zaheslované.

Přístupové heslo je Vám k dispozici na třídách.

SBĚR PAPÍRU

VE ŠKOLNÍM ROCE 2018/2019 OPĚT SBÍRÁME STARÝ PAPÍR

Starý papír sbíráme ve spolupráci se společností LeoCzech spol. s.r.o.. Svázané balíky novin, krabice a jiný starý papír, můžete nosit a skládat do výklenku vedle třídy Ježečků (horní brankou vlevo), označeného nápisem "SBĚR". Peníze budou použity na nákup hraček pro děti, placení divadelních představení, výletů apod.. Děkujeme, že nám sběrem papíru pomáháte!