Aktuality Fialka

Canisterapie

Canisterapie probíhá 1x za 14 dní v pátek. V liché týdny Rybičky a Myšky, v sudé týdny Motýli a Ježci!!!

Informační cedule vždy najdete na jednotlivých třídách. V průběhu roku se mohou termíny měnit.

Přístup na fotogalerie

Upozorňujeme zákonné zástupce a přátele naší školy, kteří chtějí i nadále sledovat dění na našich školách prostřednictvím fotogalerií "Proběhlých akcí", že fotografie jsou z důvodu dodržování GDPR směrnic zaheslované.

Přístupové heslo je Vám k dispozici na třídách.

SBĚR PAPÍRU

VE ŠKOLNÍM ROCE 2018/2019 OPĚT SBÍRÁME STARÝ PAPÍR

Starý papír sbíráme ve spolupráci se společností LeoCzech spol. s.r.o.. Svázané balíky novin, krabice a jiný starý papír, můžete nosit a skládat do výklenku vedle třídy Ježečků (horní brankou vlevo), označeného nápisem "SBĚR". Peníze budou použity na nákup hraček pro děti, placení divadelních představení, výletů apod.. Děkujeme, že nám sběrem papíru pomáháte!