Aktuality Fialka

VŠEM RODIČŮM, DĚTEM I PŘÁTELŮM naší MATEŘSKÉ ŠKOLY FIALKA přejeme krásné léto plné odpočinku a zážitků!!!

Kolektiv Mateřské školy Fialka

DOTAZNÍK pro rodiče všech škol MŠ LAUDOVA

Vážení rodiče,

považujeme Vás za své nejbližší a nejvýznamnější partnery ve výchově dětí, proto se na Vás obracíme s prosbou o vyplnění dotazníku. Tento dotazník nám poslouží jako zpětná vazba z pohledu Vás rodičů. Bude nás motivovat k další práci a přispěje k nasměrování výchovy a vzdělávání Vašich dětí správným směrem. Spokojenost dětí a rodičů nás zajímá a neustále hledáme cesty, jak vyjít vstříc Vašim přáním.

Dotazník najdete pod tímto odkazem:

Děkujeme za Váš čas, který věnujete vyplnění dotazníku.

Mgr. Alena Lucová, ředitelka

SBĚR PAPÍRU

VE ŠKOLNÍM ROCE 2018/2019 OPĚT SBÍRÁME STARÝ PAPÍR

Starý papír sbíráme ve spolupráci se společností LeoCzech spol. s.r.o.. Svázané balíky novin, krabice a jiný starý papír, můžete nosit a skládat do výklenku vedle třídy Ježečků (horní brankou vlevo), označeného nápisem "SBĚR". Peníze budou použity na nákup hraček pro děti, placení divadelních představení, výletů apod.. Děkujeme, že nám sběrem papíru pomáháte!