Aktuality Fialka

Veškeré důležité informace najdete na hlavní straně MŠ LAUDOVA

CELÝ KOLEKTIV MŠ FIALKA PŘEJE VŠEM PEVNÉ NERVY A HODNĚ ZDRAVÍ

Informace k zápisu do MŠ Laudova na školní rok 2020/2021

Vzhledem k současným opatření vlády a pokynů MŠMT pracujeme na organizaci zápisu do MŠ na rok 2020/2021.

Informace k zápisu budou aktualizovány ke dni 10.4.

Děkujeme za trpělivost.

23. 3. Pozastavení plateb - školné, stravné

Prosíme všechny rodiče, aby k 1. 4. 2020  pozastavili platby za stravné a školné do odvolání.

16. 3. Vydávání OČR

Vydávání  žádostí OČR dnes 16. 3. do 15:30h na ředitelství MŠ (ul. Laudova 1030/3, budova DUHA zleva).

Další dny vydáváme OČR vždy po předchozí domluvě na tel: 797 976 493

13. 3. Uzavření mateřských škol na Praze 17 - Řepy

Vážení rodiče,

vzhledem k současné situaci šíření nákazy koronaviru, vydaným doporučením MŠMT a MZ a na základě Nového opatření pro MČ Prahy 17 https://www.repy.cz/aktuality/nova-opatreni-pro-mc-praha-17

přistupuji K PŘERUŠENÍ PROVOZU MATEŘSKÉ ŠKOLY od pondělí 16.3.2020 do odvolání. O dalším vývoji situace Vás budu informovat na webových stránkách školy.

V případě, že budete potřebovat vystavit žádost na ošetřovné, požadavek napište na email reditelka@mslaudova.cz a já potvrzení připravím. K vyzvedávání potvrzení více info na webu v týdnu od 16. 3.

Děti není nutné omlouvat z docházky ani ze stravy.

Záležitosti s úplatou za předškolní vzdělávání v době uzavření MŠ budou řešeny po skončení mimořádné situace.

Vážím si Vaší spolupráce a děkuji za pochopení

Mgr.Alena Lucová. ředitelka školy

10. 3. Mimořádné opatření MZČR: Uzavření základních a středních škol

Opatření se prozatím netýká mateřských škol.

Situaci aktivně sledujeme, v případě změn na naší mateřské škole ze strany rozhodnutí zřizovatele Vás budeme okamžitě informovat zde na našich webových stránkách a na vývěskách všech našich pracovišť.

Mgr. Alena Lucová, řed.

celý článek

7. 3. 2020: PREVENTIVNÍ OPATŘENÍ - doporučení zřizovatele Praha 17

V souvislosti s reakcí na mediální výstupy televizních zpráv o zavedeném opatření na MČ Praha 6 ze dne 6. 3. 2020, vyhodnotila pracovní skupina ustanovená v souvislosti s Koronavirem COVID – 19, toto opatření :

Na základě doporučení zřizovatele, prosíme všechny rodiče, bude-li to možné, aby nechali své děti příští týden (9. - 13. 3.) doma.  Jedná se o druhý týden po skončení jarních prázdnin, který může  být zásadní v souvislosti s inkubační dobou. Pro děti, které nemohou zůstat doma, budou  školy v provozu.

Učiněná opatření :

• ve všech školách probíhá zvýšený úklid dezinfekčními prostředky
  • zřizovatel zajišťuje dostatek dezinfekčních prostředků a papírových ručníků
  • doporučení nevyužívat k přesunu žáků MHD

V Praze dne 7.3.2020

Přístup na fotogalerie

Upozorňujeme zákonné zástupce a přátele naší školy, kteří chtějí i nadále sledovat dění na našich školách prostřednictvím fotogalerií "Proběhlých akcí", že fotografie jsou z důvodu dodržování GDPR směrnic zaheslované.

Přístupové heslo je Vám k dispozici na třídách.