Aktuality Fialka

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2020 PLNÝ ZDRAVÍ

přeje kolektiv MŠ FIALKA

Canisterapie

Canisterapie probíhá 1x za 14 dní v pátek. V liché týdny Rybičky a Myšky, v sudé týdny Motýli a Ježci!!!

Informační cedule vždy najdete na jednotlivých třídách. V průběhu roku se mohou termíny měnit.

K daním

Potvrzení o platbách za předškolní vzdělávání pro odečet daní u docházejících dětí je možné vyzvednout ve všech třídách MŠ u paní učitelky od 30.1.2020

Potvrzení u dětí, které ukončily docházku, je možné vyzvednout v sekretariátu MŠ (Duha, Laudova 3/1030), po předchozí emailové komunikaci na adrese asistentka@mslaudova.cz nebo po telefonické domluvě na tel. 733 726 345 nebo 235 314 514

Přístup na fotogalerie

Upozorňujeme zákonné zástupce a přátele naší školy, kteří chtějí i nadále sledovat dění na našich školách prostřednictvím fotogalerií "Proběhlých akcí", že fotografie jsou z důvodu dodržování GDPR směrnic zaheslované.

Přístupové heslo je Vám k dispozici na třídách.

SBĚR PAPÍRU

VE ŠKOLNÍM ROCE 2018/2019 OPĚT SBÍRÁME STARÝ PAPÍR

Starý papír sbíráme ve spolupráci se společností LeoCzech spol. s.r.o.. Svázané balíky novin, krabice a jiný starý papír, můžete nosit a skládat do výklenku vedle třídy Ježečků (horní brankou vlevo), označeného nápisem "SBĚR". Peníze budou použity na nákup hraček pro děti, placení divadelních představení, výletů apod.. Děkujeme, že nám sběrem papíru pomáháte!