Aktuality Fialka

Potvrzení k daním za rok 2022

Potvrzení o výši vynaložených výdajů za umístětní dítěte v MŠ, o dani z příjmu - k vyzvednutí na třídách od středy 11.1. 2023, pouze osobně proti podpisu.

Za zpracování odpovídá paní Krogmnová, v případě problému se na ni obracejte mailem: asistentka@mslaudova.cz

Rodiče dětí, které již MŠ nenavštěvují a žádají potvrzení, informujte paní Krogmanovou též mailem. Děkujeme za pochopení.

Vánoční provoz 2022 ZRUŠEN

informace najdete ZDE

Provoz MŠ dne 18.11.2022

Provoz v pátek 18.11. bude probíhat na pracovišti DUHA (Laudova 1030/3)

Děti, které na tento den nahlásily docházku, prosím přijďte na tyto třídy dle rozpisu:

do třídy Hvězdička - děti z pracoviště SLUNÍČKO,  FIALKA, OPUKOVÁ

do třídy Mráček - děti z pracoviště DUHA

Kontakt na tento den: 797 976 494 Roštárová Iva

Prosíme děti z Filky  Opuková, aby si s sebou přinesly bačkůrky. Ze Sluníčka přezůvky přeneseme.

Setkání u draků již v pondělí 24.10.

drak plakat 2022

Realizace opatření pro pražské domácnosti ohrožené inflací

• Interní směrnice MŠ Laudova k realizaci opatření pro pražské domácnosti ohrožené inflací
  • Žádost o prominutí úplaty
  • Žádost o příspěvek z Fondu Solidarity

- informace k dispozici v dokumentech ZDE

Informace pro nově přijaté děti a informace pro děti z UA

інформація для дітей України

informace k nástupu ZDE / TYT

Školné na nový šk. rok 2022/2023

Od 1.9.2022 je školné vyměřeno na 713,-Kč.   Prosíme o úpravu trvalých příkazu od 1.9.2022.

Platby ŠKOLNÉHO na jednotný účet pro všechna pracoviště: č. ú.: 6023 – 170730399/0800 + variabilní symbol dítěte

Školné neplatí předškoláci nebo děti s odkladem šk. docházky.

Podrobně ZDE

Přístup na fotogalerie

Upozorňujeme zákonné zástupce a přátele naší školy, kteří chtějí i nadále sledovat dění na našich školách prostřednictvím fotogalerií "Proběhlých akcí", že fotografie jsou z důvodu dodržování GDPR směrnic zaheslované.

Přístupové heslo je Vám k dispozici na třídách.

SBĚR PAPÍRU

VE ŠKOLNÍM ROCE 2018/2019 OPĚT SBÍRÁME STARÝ PAPÍR

Starý papír sbíráme ve spolupráci se společností LeoCzech spol. s.r.o.. Svázané balíky novin, krabice a jiný starý papír, můžete nosit a skládat do výklenku vedle třídy Ježečků (horní brankou vlevo), označeného nápisem "SBĚR". Peníze budou použity na nákup hraček pro děti, placení divadelních představení, výletů apod.. Děkujeme, že nám sběrem papíru pomáháte!