Aktuality Fialka

28.2.2021: Informace k uzavření MŠ

Uzavření MŠ na základě krizového opatření č 200 od 27.2.2021 do 21.3.2021
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy informuje, že:
vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci vláda ČR dne 26. února 2021 přijala krizové opatření č.200, kterým se nad rámec dosavadních opatření zakazuje osobní přítomnost:

dětí v mateřské škole

Informace o ošetřovném :
https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu. Podle nových pravidel škola již nevyplňuje žádné potvrzení.

Předškoláci se v této době budou vzdělávat distančně, viz:https://www.mslaudova.cz/predskolak/  Materiály k distanční výuce Vám budou zasílat učitelky přes třídní maily. Hotové úkoly přineste do MŠ po znovuotevření, nebo je můžete posílat na třídní maily. Mladší děti se mohou zapojovat taktéž, ale vypracování úkolů pro ně není povinné.

Potvrzení k daním za rok 2020

Potvrzení o platbách za předškolní vzdělávání pro odečet daní u docházejících dětí je možné vyzvednout ve všech třídách MŠ u paní učitelky od 13.1.2021

Potvrzení u dětí, které ukončily docházku, je možné vyzvednout v sekretariátu MŠ (Duha, Laudova 3/1030), po předchozí emailové komunikaci na adrese asistentka@mslaudova.cz nebo po telefonické domluvě na tel. 733 726 345 nebo 235 314 514

Podmínky provozu od 1.9. 2020

informace ZDE

NOVĚ PŘIJATÉ DĚTI - registrační čísla

Přístup na fotogalerie

Upozorňujeme zákonné zástupce a přátele naší školy, kteří chtějí i nadále sledovat dění na našich školách prostřednictvím fotogalerií "Proběhlých akcí", že fotografie jsou z důvodu dodržování GDPR směrnic zaheslované.

Přístupové heslo je Vám k dispozici na třídách.

SBĚR PAPÍRU

VE ŠKOLNÍM ROCE 2018/2019 OPĚT SBÍRÁME STARÝ PAPÍR

Starý papír sbíráme ve spolupráci se společností LeoCzech spol. s.r.o.. Svázané balíky novin, krabice a jiný starý papír, můžete nosit a skládat do výklenku vedle třídy Ježečků (horní brankou vlevo), označeného nápisem "SBĚR". Peníze budou použity na nákup hraček pro děti, placení divadelních představení, výletů apod.. Děkujeme, že nám sběrem papíru pomáháte!