Aktuality Fialka

27.6. Olympiáda MŠ Laudova

sportovní dopoledne na hřišti základní školy (Peřina - Laudova) všech našich školek Laudova ve spolupráci s Tatranem Střešovice - Akademie Řepy

plakát - Olympiáda-page-001

Školné na nový šk. rok 2022/2023

Výše úplaty za školné v novém školním roce ZDE

Prázdninový provoz 2022

aktualizovány informace k letnímu provozu a přihláška ZDE

Odevzdávejte prosím na svých třídách do 13.5.

Hlasujte v Globusu - Zličín

14. - 27. 4. 2022 máte možnost hlasovat pro naši školku Laudova

IMG_20220408_091951

Přesuny dětí v dalším šk. roce

Prosíme rodiče, kteří mají zájem o přeřazení dítěte v rámci tříd na pracovišti (z jedné třídy do druhé) nebo přesun na jiné pracoviště, aby žádost zaslali mailem na: reditelka@mslaudova.cz  do konce dubna. Poté budou zápisy do MŠ a budeme zařazovat nové děti. Vaše včasné podněty nám usnadní práci a můžeme vám lépe vyhovět. Přesuny by pak platily od nového školního roku.

Od 14.3. mohou rodiče vstupovat do MŠ bez respirátorů

podrobné info ZDE

Potravinová sbírka pro Ukrajinu

PODĚKOVÁNÍ všem rodičům a zaměstnancům z MŠ Laudova, kteří se ve dnech 9. a 10. března podíleli na potravinové a materiální sbírce. Předáno dnes 11.3. azylovému domu sv. Terezie, která zajistí další distribuci potřebným.

Arcidiecézní charita Praha, více na:https://praha.charita.cz/vyhlasujeme-sbirku-na-pomoc-ukrajincum-kteri-se-nachazi-na-uzemi-prazske-arcidieceze-v-tizive-situaci/

vlajka UKR
vlajka UKR

Otevřený dopis

více ZDE

Covid informace od 17.1.

více info ZDE

Potvrzení o zaplaceném školném za rok 2021 (pro DAŇOVÉ účely)

Potvrzení se nyní zpracovávají, paní Ivana Krogmanová řeší všechny 4 pracoviště, nejpozději do konce ledna předá na třídy. Jakmile budou Potvrzení fyzicky na třídách, paní učitelky Vám je budou předávat. Děkujeme za trpělivost

V případě nejasností nebo problému se prosím obracejte rovnou na paní Ing. Krogmanovou, tel. 733 726 345 nebo piště na mail: asistentka@mslaudova.cz

Poděkování z Moravy

Poděkování všem zaměstnancům MŠ Laudova, kteří přispěli na sbírku pro Mateřskou školu Moravská Nová Ves poničená tornádem v létě 2021.

Břeclav

Krásné Vánoce a PF 2022

žení rodiče dětí navštěvující naši MŠ,

dovolte,  abych Vám i Vašim dětem popřála krásné vánoční svátky a do nového roku 2022

hodně zdraví, štěstí, lásky, vzájemné tolerance a pochopení.

Alena Lucová

Krabice od bot

Vážení rodiče,

chtěli bychom Vám za celou MŠ Fialka ze srdce poděkovat za spolupráci na projektu "Krabice od bot". Během sbírky pořádané Diakonií, která proběhla na začátku prosince, se nám společně podařilo naplnit dárky neuvěřitelných 34 krabic.

Díky Vám tak prožije šťastné Vánoce o 34 rodin více.

DĚKUJEME

Karanténa částečně Ježci, Motýli, Myšky, Rybičky

20. ledna 2022

Informace pro rizikové kontakty uvedené třídy:

Vážení rodiče, z důvodu kontaktu Vašeho dítěte s pozitivní osobou, je dítěti nařízena karanténa. Informace o délce karantény a možnost sebetrasování obdržíte prostřednictvím sms a mailu.

Je nařízena karanténa 5 dnů od posledního kontaktu a lze ji ukončit nejdříve 5. den karantény (dle posledního kontaktu).

Datum posledního kontaktu máte uveden v sms zprávě z hygienické stanice.

Ošetřovné Vám vystaví Váš pediatr.

Po uplynutí 5 denní karantény může dítě opět nastoupit do školy, kdy ale nebude vykazovat jakékoli příznaky dalších infkčních onemocnění.

Dodržování školního řádu

Vážení rodiče,
žádám Vás o dodržování Školního řádu. Ne všichni pravidla dodržují a staví tak naše učitelky do nepříjemných situací. Výskyt respiračních onemocnění se v naší škole stále zvyšuje, děti mají rýmy a kašel. Tato situace se již odráží i na personálu školy. Pokud bude tento stav přetrvávat dále, a děti se do školy budou vracet nedoléčené, nebude možné zabezpečit bezproblémový chod tříd. Vím, že jste v těžké situaci, pokud Vaše dítě neustále marodí, ale věřte, že jsme v tom společně a jde nám o stejnou věc….. ochránit zdraví dětí a zaměstnanců MŠ.
Moc Vám děkuji za pochopení a buďme všichni zdraví.
Mgr. Alena Lucová
V Praze 22. 10. 2021

Plavání

informace pro plavce ZDE

Odchody na bus: MŠ Fialka 8,00 hod. ze školky

Informace pro nové děti

informace k nástupu ZDE

Covid opatření na šk. rok 2021/2022

Informace ZDE

Školné na nový rok 2021/2022

Pozor změna plateb školného:   Od 1.9.2021 je školné vyměřeno na 880,-Kč.   Prosíme o úpravu trvalých příkazu od 1.9.2021.

Platby ŠKOLNÉHO na jednotný účet pro všechna pracoviště: č. ú.: 6023 – 170730399/0800 + variabilní symbol dítěte

Podrobně v dokumentech ZDE.

Přístup na fotogalerie

Upozorňujeme zákonné zástupce a přátele naší školy, kteří chtějí i nadále sledovat dění na našich školách prostřednictvím fotogalerií "Proběhlých akcí", že fotografie jsou z důvodu dodržování GDPR směrnic zaheslované.

Přístupové heslo je Vám k dispozici na třídách.

SBĚR PAPÍRU

VE ŠKOLNÍM ROCE 2018/2019 OPĚT SBÍRÁME STARÝ PAPÍR

Starý papír sbíráme ve spolupráci se společností LeoCzech spol. s.r.o.. Svázané balíky novin, krabice a jiný starý papír, můžete nosit a skládat do výklenku vedle třídy Ježečků (horní brankou vlevo), označeného nápisem "SBĚR". Peníze budou použity na nákup hraček pro děti, placení divadelních představení, výletů apod.. Děkujeme, že nám sběrem papíru pomáháte!