4. 9. (po) začátek školního roku
5. 9. (út) v 17 hodin - Třídní schůzky v atriu - vstup ze třídy Kytička - jeden z rodičů
11. 9. (po) dopoledne - Helppes Košíře - vzdělávací akce pro MŠ Laudova - Duha
14. 9. (čt) Plavání (1)
21.9. (čt) Plavání (2)
22. 9. (pá) dopoledne - ukázka biketrialu na zahradě MŠ
25. 9. (po) dopoledne - představení sportu ragby na zahradě MŠ
26. 9. (út) 15:30 - 17:00 - Jablkobraní - zahradní slavnost pro děti i jejich rodiče
28.9. (čt) MŠ ZAVŘENA - státní svátek (Den české státnosti)
4. 10. (st) Canisterapie - dopoledne pro speciální třídy
5.10. (čt) Plavání (3)
6. 10. (pá) Olympiáda MŠ Laudova od 9 h na hřišti ZŠ Laudova (sportovní oblečení a pití)
9. 10. (po) v 9:30 - "Divadlo z písniček" - představení v MŠ
10. 10. (út) dopoledne - preventivní program - zubní hygiena
12.10. (čt) Plavání (4)
18. 10. (st) dopoledne relaxační jízda na koních na zahradě MŠ Fialka + canisterapie v MŠ Duha
19.10. (čt) Plavání (5)
19. 10. (čt) V MŠ neteče voda - omezený provoz.
24. 10. (út) - 16:00 - 18:00 - "Setkání u draků" - přijďte si s dětmi pouštět draka na louce u lesoparku pod bikrosovou dráhou, starou panelovou cestou. Teplý nápoj zajištěn.
26. a 27. 10. (čt,pá) Podzimní prázdniny v ZŠ
23. 10. - 3. 11. Výstava dýní před MŠ Duha - rodiče s dětmi mohou přinést na vyznačené místo vydlabanou dýni a přispět tak do naší výstavy. Pro děti jsou připraveny odměny.
30. 10. - 3. 11. "Podzimní strašidýlka" - MŠ Laudova společně tvoří a vystavuje - výstava třídních strašidýlek před vstupem do tříd všech našich 4 MŠ
23. 10. - 3. 11. Výstava dýní před MŠ Duha - rodiče s dětmi mohou přinést na vyznačené místo vydlabanou dýni a přispět tak do naší výstavy. Pro děti jsou připraveny odměny.
30. 10. - 3. 11. "Podzimní strašidýlka" - MŠ Laudova společně tvoří a vystavuje - výstava třídních strašidýlek před vstupem do tříd všech našich 4 MŠ
1. 11. (st) dopoledne - relaxační jízda na koních na zahradě MŠ Fialka + canisterapie v MŠ Duha
2.11. (čt) Plavání (6)
3. 11. (pá) dopoledne - Strašidelné dopoledne - zábavný program pro děti - rodiče, dejte dětem strašidelné masky
8. 11. (st) dopoledne - Vánoční focení v MŠ
9.11. (čt) Plavání (7)
16. 11. (čt) Plavání (8)
17. 11. (pá) MŠ ZAVŘENA - státní svátek (Den boje za svobodu a demokracii a Mezinárodní den studentstva)
23.11. (čt) Plavání (9)
24. 11. (pá) dopoledne - sportování v hale Sportovního centra Řepy - třídy Kytička a Lísteček
28. 11. (út) dopoledne - "Zajíček a velká mrkvová záhada" - divadlo "100dortíků" v MŠ
30. 11. (čt) Plavání (10)
5.12. (út) Mikulášská nadílka
6. 12. (st) dopoledne - "Nad Betlémem svítí hvězda" - divadlo "Dokola" v MŠ
7.12. (čt) Plavání (11)
12. 12. (út) dopoledne Vánoční nadělování, 15:30 - 17:00 - Vánoční dílny a besídky
14.12. (čt) Plavání (12)
15. 12. (pá) dopoledne - sportování v hale Sportovního centra Řepy - třídy Mráček a Hvězdička
18. 12. (po) dopoledne - "Můj nový telefon" - preventivní program pro předškoláky
21.12. (čt) Plavání (13)
27.12. 2022 (st) - 2.1. 2024 (út) Vánoční prázdniny v ZŠ
25. a 26.12. (po, út) MŠ ZAVŘENA - 1. a 2. svátek vánoční
4.1. (čt) Plavání (14)
11.1. (čt) Plavání (15)
17. 1. (st) v 9:30 - "Loupežnická pohádka" - divadlo "Neklid" v MŠ
18.1. (čt) Plavání (16)
25.1. (čt) Plavání (17)
2.2. (pá) Pololetní prázdniny v ZŠ
8. 2. (čt) - Plavání pro přihlášené předškoláky
12. - 16.2. Jarní prázdniny pro Prahu 6 - 10
22. 2. (čt) - Plavání pro přihlášené předškoláky
23. 2. (pá) - Karneval v MŠ
26. 2. (po) - "Jak se malíř Barvička učil zpívat" - dopoledne - divadelní představení v MŠ
29. 2. (čt) Plavání pro přihlášené předškoláky
7. 3. (čt) - Plavání pro přihlášené předškoláky
12. + 13. (út + st) dopoledne 2 skupiny dětí - Exkurze u hasičů v Řepích
14. 3. (čt) - Plavání pro přihlášené předškoláky
21. 3 (čt) - Plavání pro přihlášené předškoláky
25. 3. (po) - "Dášeňka" - dopoledne - divadlo v MŠ
28. 3. (čt) - Velikonoční prázdniny v ZŠ
29. 3. Velký pátek - MŠ uzavřena
1. 4. MŠ ZAVŘENA - státní svátek (Velikonoční pondělí)
4 . 4. (čt) - Plavání pro přihlášené předškoláky
9. 4. (út) - dopoledne - divadlo Kelner v MŠ
11. 4. (čt) - Plavání pro přihlášené předškoláky
18. 4 (čt) - Plavání pro přihlášené předškoláky
22. - 26. - Líhnutí kuřátek v MŠ
25. 4. (čt) - Plavání pro přihlášené předškoláky
30. 4. (út) - "Bajaja" - divadlo v MŠ - dopoledne
1.5. (st) - MŠ ZAVŘENA - státní svátek (Svátek práce)
8.5. (st) - MŠ ZAVŘENA - státní svátek (Den vítězství)
14. 5. (út) v 10 h - "Tři výlety do pohádek" - divadlo Glans v MŠ
16. 5. (čt) - Plavání pro přihlášené předškoláky
23. 5. (čt) - Plavání pro přihlášené předškoláky
24. 5. (pá) - "Piráti" - animační program pro děti na školní zahradě - dopoledne
30. 5. (čt) - Plavání pro přihlášené předškoláky
6. 6. (čt) - Plavání pro přihlášené předškoláky
13. 6. (čt) - Plavání pro přihlášené předškoláky
20. 6. (čt) - Plavání pro přihlášené předškoláky
28. 6. (pá) Ukončení školního roku
Hlavní prázdniny na ZŠ jsou od 1.7. - 1.9.