Aktuality Duha

27.6. Olympiáda MŠ Laudova

sportovní dopoledne na hřišti základní školy (Peřina - Laudova) všech našich školek Laudova ve spolupráci s Tatranem Střešovice - Akademie Řepy

plakát - Olympiáda-page-001

Školné na nový šk. rok 2022/2023

Výše úplaty za školné v novém školním roce ZDE

Prázdninový provoz 2022

aktualizovány informace k letnímu provozu a přihláška ZDE

Odevzdávejte prosím na svých třídách do 13.5.

Hlasujte v Globusu - Zličín

14. - 27. 4. 2022 máte možnost hlasovat pro naši školku Laudova

https://www.globus.cz/praha-zlicin/blog/akce-na-pobocce.html/190_23756-hlasujte-s-nami-o-nejlepsi-projekt-deti-z-materskych-skol-ke-dni-zeme

IMG_20220408_091951

Přesuny dětí v dalším šk. roce

Prosíme rodiče, kteří mají zájem o přeřazení dítěte v rámci tříd na pracovišti (z jedné třídy do druhé) nebo přesun na jiné pracoviště, aby žádost zaslali mailem na: reditelka@mslaudova.cz  do konce dubna. Poté budou zápisy do MŠ a budeme zařazovat nové děti. Vaše včasné podněty nám usnadní práci a můžeme vám lépe vyhovět. Přesuny by pak platily od nového školního roku. 

Od 14.3. mohou rodiče vstupovat do MŠ bez respirátorů

podrobné info ZDE

Potravinová sbírka pro Ukrajinu

PODĚKOVÁNÍ všem rodičům a zaměstnancům z MŠ Laudova, kteří se ve dnech 9. a 10. března podíleli na potravinové a materiální sbírce. Předáno dnes 11.3. azylovému domu sv. Terezie, která zajistí další distribuci potřebným.

Arcidiecézní charita Praha, více na:https://praha.charita.cz/vyhlasujeme-sbirku-na-pomoc-ukrajincum-kteri-se-nachazi-na-uzemi-prazske-arcidieceze-v-tizive-situaci/

vlajka UKR
IMG_0447.JPG
IMG_0445.JPG

Karanténa ve třídě Hvězdička

Vážení rodiče,

z důvodu výskytu onemocnění covid-19 jsou děti ze třídy Hvězdička od 16. do 20. 2. 2022 v karanténě. Jedná se o kontakty ve dnech 14. a 15. 2. 2022 (přijde vám sms od hygieny). Děti z Hvězdičky, které nebyly v době rizikového kontaktu přítomny, budou ve třídě Mráček.

Žádost o ošetřovné si rodiče vyplní sami na eportálu ČSSZ: https://covid.gov.cz/situace/socialni-situace/krizove-osetrovne

Odkaz na online formulář:

https://eportal.cssz.cz/web/portal/-/tiskopisy/zoppd-m-2021

Otevřený dopis

více ZDE

Covid informace od 17.1.

více info ZDE

Potvrzení o zaplaceném školném za rok 2021 (pro DAŇOVÉ účely)

Potvrzení se nyní zpracovávají, paní Ivana Krogmanová řeší všechny 4 pracoviště, nejpozději do konce ledna předá na třídy. Jakmile budou Potvrzení fyzicky na třídách, paní učitelky Vám je budou předávat. Děkujeme za trpělivost

V případě nejasností nebo problému se prosím obracejte rovnou na paní Ing. Krogmanovou, tel. 733 726 345 nebo piště na mail: asistentka@mslaudova.cz

Poděkování z Moravy

Poděkování všem zaměstnancům MŠ Laudova, kteří přispěli na sbírku pro Mateřskou školu Moravská Nová Ves poničená tornádem v létě 2021.

Břeclav

Krásné Vánoce a PF 2022

žení rodiče dětí navštěvující naši MŠ,

dovolte,  abych Vám i Vašim dětem popřála krásné vánoční svátky a do nového roku 2022

hodně zdraví, štěstí, lásky, vzájemné tolerance a pochopení.

Alena Lucová

Poděkování

Vážení rodiče,
chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za Vaši vstřícnost a pochopení naší kritické situace, kdy nám v týmech chybí velké množství zaměstnanců z důvodu nemoci či karantény. Vážím si toho, že jste si děti vyzvedávali po obědě nebo jste si děti nechávali doma. Situace stále pokračuje a já se s kolegyněmi budu snažit provoz zajistit tak, abyste mohli i Vy chodit v klidu do práce a děti byly v pohodě. Uděláme maximum.

Přeji všem hodně zdraví a pevné nervy v boji s covidem.
Mgr. Alena Lucová, ředitelka

Vánoční provoz 2021

informace ZDE

Dodržování školního řádu

Vážení rodiče,
žádám Vás o dodržování Školního řádu. Ne všichni pravidla dodržují a staví tak naše učitelky do nepříjemných situací. Výskyt respiračních onemocnění se v naší škole stále zvyšuje, děti mají rýmy a kašel. Tato situace se již odráží i na personálu školy. Pokud bude tento stav přetrvávat dále, a děti se do školy budou vracet nedoléčené, nebude možné zabezpečit bezproblémový chod tříd. Vím, že jste v těžké situaci, pokud Vaše dítě neustále marodí, ale věřte, že jsme v tom společně a jde nám o stejnou věc….. ochránit zdraví dětí a zaměstnanců MŠ.
Moc Vám děkuji za pochopení a buďme všichni zdraví.
Mgr. Alena Lucová
V Praze 22. 10. 2021

Plavání

informace k plavání ZDE

Odchody na autobus: 8:50

Informace pro nové děti

informace k nástupu ZDE

Covid opatření na šk. rok 2021/2022

Informace ZDE

Školné na nový rok 2021/2022

Pozor změna plateb školného:   Od 1.9.2021 je školné vyměřeno na 880,-Kč.   Prosíme o úpravu trvalých příkazu od 1.9.2021.

Platby ŠKOLNÉHO na jednotný účet pro všechna pracoviště: č. ú.: 6023 – 170730399/0800 + variabilní symbol dítěte

Podrobně v dokumentech ZDE.

Přístup na fotogalerie

Upozorňujeme zákonné zástupce a přátele naší školy, kteří chtějí i nadále sledovat dění na našich školách prostřednictvím fotogalerií "Proběhlých akcí", že fotografie jsou z důvodu dodržování GDPR směrnic zaheslované.

Přístupové heslo je Vám k dispozici na třídách.... od února 2019 Vás zdravíme na nových stránkách MŠ Laudova se speciálními třídami.